• Komutatorius Wi-Tek WI-SG108
  • 8GE Full Gigabit komutatorius
  • 8 x 10/100/1000Mbps RJ45 jungtys
  • Green Ethernet technologija sumažina energijos suvartojimą iki 82% 
  • Plug and play, nereikalauja konfigūracijos

  • Sąsaja

    8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports

    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)

    Tinklas

    10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)

    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)

    1000BASE-X: MMF, SMF 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m)

    Ventiliatorius

    Fanless

    Apsikeitimo pajėgumas

    16G

    Duomenų perdavimo dažnis

    11.9Mpps

    Mac adresų lentelė

    8K

    Packet Buffer atmintis

    1.5Mb

    Jumbo Frame

    15000 Bytes

    Jungtis VLAN

    Yes

    Išmatavimai

    Product Size:

    209mm* 126mm*26mm(L*W*H)

    Sertifikatai

    CE, FCC, RoHS

    Pakuotėje

    Gigabit Switch

    Electric Line

    Guide Book/Warranty Card

    Veikimo sąlygos

    Working Temperature:

    0℃~40℃

    Storage temperature :

    -40℃~70℃

    Working Humidity :

    10%~90% RH

    non-condensing

    Storage Humidity:

    5%~90% RH non-condensing

Komutatorius Wi-Tek WI-SG108

  • Prekės kodas: Wi-Tek WI-SG108
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 26.62€

  • Be PVM: 22.00€

Žymės: Komutatorius Wi-Tek WI-SG108